Матрац двосторонній SONTO Memorik 120*60*12.
Якісний сон дитинки, являється пріоритетом для дбайливих батьків. Тому саме цей матрасик стане незамінним помічником при вибору матрасика для дитячої кімнати.
Memorik – двосторонній матрац для дітей віком 0 – 5 років.
Склад:
- кокосова койра
- перфорована піна
- меморі піна
Компоненти гіпоалергенні та відповідають найвищим стандартам якості.
Володіє унікальною системою вентиляції з 55 отворів по периметру усього матрацу.
Продукт сертифікований згідно
ДСТУ ГОСТ 19917:2016
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | кокосова койра, холлофайбер, Memory foam, піна Orto Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 10 см |
| Вага матраца | 4 кг |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Так |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 420 ₴

