Матрацики Sonto — створені з турботою про безпеку та комфорт вашої малечі! Кожен з матрациків має унікальну систему вентиляції, яка допомагає запобігти перегріванню і забезпечує свіже повітря для всього тіла вашого малюка.
Ідеально жорсткий матрацик Drimik
• сторона А наповнена кокосовою койрою — матеріалом з натуральних волокон кокосового горіха 🥥.Він стійкий до вологи, еластичний та антибактеріальний. Завдяки жорсткості койри матрацик максимально безпечний для здорового сну новонароджених діток.В основі — тверда піна, з унікальною системою вентиляції що пропускає повітря та не накопичує пил.
• другий бік (Б) складає поєднання кокосової койри та піни.Додатковий сантиметр піни робить сторону Б достатньо комфортною для сну малюків, що почали самостійно ходити.Обидва матеріали гіпоалергенні, екологічні та довговічні в експлуатації.
• зовнішній знімний чохол із натуральної та дихаючої тканини преміальної якості – Tencell. Він ну дуууже приємний на дотик
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | кокосова койра, піна Orto Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 10 см |
| Вага матраца | 4 кг |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Так |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
- Ціна: 3 000 ₴

