Двосторонній матрац Грація, де кокос з одного боку має добру теплопровідність та забезпечує прохолоду, а настил повсті з іншого боку матраца — тепло та комфорт.
До складу ортопедичного матраца “Грація” входить:
— Жакард прошивний
— Синтепон
— Флізелін
— Повсть
— Високоеластичний пінополіуретан
— Термопресована повсть
— П’ятивитковий пружинний блок Bonnell
— Латексований кокос
розмір 160*80 , висота 15 см
Наші матраци виготовлені за спеціальною технологією, яка забезпечує природню циркуляцію повітря. Матраци KIMA не мають пінополіуретанового каркасу, а «провітрювання» матрацу відбувається через тканину бокових стінок. Повітря проникає всередину матрацу, що забезпечує оптимальну терморегуляцію та попереджує виникнення бактерій і грибків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KIMA |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | пружинний |
| Розмір матраца, см | 80х160 |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 80 см |
| Висота | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 700 ₴

