Матрац 60 х 120 латекс-поролон-кокос
Поєднання двох природних матеріалів - латексу та кокосу створює ідеальну жорсткість матрацу як для новонароджених, так і для старших діток:
- сторона із кокосового волокна середньої жорсткості (1 см);
- сторона із натурального латексу середньої м’якості (2 см);
- поролон (5 см)
Матрац оптимальний для немовлят та маленьких дітей: гіпоалергенний, екологічно чистий, ортопедичний, «дихаючий», вологостійкий, стійкий до навантажень, еластичний, довговічний.
Чохол матраца знімається, а значить легко переться.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | кокосова койра, холлофайбер, пінополіуретан, натуральний латекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 10 см |
| Вага матраца | 4 кг |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Так |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴

