Матрацики Sonto — створені з турботою про безпеку та комфорт вашої малечі! Кожен з матрациків має унікальну систему вентиляції, яка допомагає запобігти перегріванню і забезпечує свіже повітря для всього тіла вашого малюка.
Двосторонній дитячий матрацик Hollofix — оптимальне співвідношення, еластичності, повітропроникності й збалансованої пружності.
• Сторона А
Наповнювач із кокосової койри забезпечує ідеальну підтримку спинці дитини та є основою необхідної жорсткості за для правильного й безпечного сну малюків з перших днів життя. Антиалергійна, антибактеріальна, стійка до вологи — ось чому кокосову койру часто використовують у дитячих матрацах 🥥
В основі матраца — перфорована піна з унікальною системою вентиляції.Вона володіє високою повітропроникністю, а також, підлаштовується під анатомічні особливості тіла немовляти та зберігає свої властивості впродовж років.
• Після того, як малюк почне активно та самостійно ходити перевертаємо матрацик на сторону Б. Шар пружного холлофайберу допомагає зменшити навантаження на м’язи й опорно-руховий апарат. Не піддається плісняві, запобігає утворенню парникового ефекту та з легкістю повертається у форму після деформацій
Зовнішній чохол із натуральної тканинки Tencel.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | кокосова койра, холлофайбер, піна Orto Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 10 см |
| Вага матраца | 4 кг |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Так |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
- Ціна: 2 940 ₴

