Матрац Lux є двостороннім: жорстка і. З двох сторін цього матраца розміщений шар кокосової койри, а всередині спеціальний пінополіуретан. Кокосова койра надає матрацу жорсткості, пінополіуретан гарантує його пружність, сприяє повітрообміну. Кожен матеріал є екологічно чистим і гіпоалергенним. Матрац створює правильне положення дитячого хребта під час сну, зберігає свою форму і не деформується під Матрац має знімний чохол з стрейч-жаккарда.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Children's dream |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, кокосова койра, холлофайбер |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | комбінованої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 10 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Так |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴

