Ліжечко підліткове G300 з подовженим бортиком безпеки
Практичне та естетичне дерев’яне ліжко, яке підходить як для малюків, так і для підлітків.
Виготовлене з натурального бука — міцного дерева
Переваги:
• Міцні спинки та бортик захищають дитину під час сну та ігор
• Дно з ортопедичних ламелей забезпечує правильну підтримку хребта
• Екологічне покриття на водній основі, безпечне для дітей
📏 Розміри:
Спальне місце: 190×90 см
Зовнішні розміяри: 196*96 см
Висота: 70 см
Стандартні кольори: білий
Можливий індивідуальний окрас + 1700 грн до ціни ліжечка
Додатково можна доукомплектувати шухлядами на колесах (+1700 грн за комплект 2 шт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розмір спального місця | 90х190 |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 196 см |
| Глибина дитячого ліжка | 96 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 70 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Висота спального місця | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 900 ₴





